בטיחות אש

צור עימנו קשר

לאחרונה אנו נחשפים למקרי שריפה רבים, הגורמים לנזק רב ברכוש ובחיי אדם.

לעיתים נדמה לנו, שאנו חיים ופועלים בסביבה בטוחה אבל השריפה שפורצת מעמידה אותנו על טעותנו.

אפשר לפעול למניעת פריצת אש!

אנו מציעים את שירותינו, לבדיקת האתר שלכם והערכת פוטנציאל סיכוני האש בו!

פעילותינו מקצועית ואיכותית ונעשית בידי מהנדסים, שהינם גם חוקרי שריפות מוסמכים
ומתמחים בשריפות של חומרים מסוכנים ובשריפות חשמל.
 
הערכת הסיכונים שתינתן, תתבסס על התקנים השונים של כיבוי אש ותקנים אחרים,
תצויינה הבעיות הקיימות באתר ותינתנה המלצות לשיפור.
 
יש לנו את היכולת המקצועית לסייע לכם לייצר סביבה בטוחה מפני נזקי אש!

  דרישה חדשה של ה- NFPA13 למערכות ספרינקלרים – פינוי אוויר ממערכות ספרינקלרים המכילות צנרת פלדה.  

יועץ בטיחות אש – לשם מה זקוקים לו?

כל סביבת עבודה, ובמיוחד כשאלה מפעלים גדולים או מבנים גבוהים, היא מקור לפוטנציאל רב של סכנות  אש בדרגות חומרה שונות. על מנת לייצר עבור העובדים במקום סביבת עבודה בטוחה וראויה, ישנה חשיבות רבה מאד בתכנונה וגם בשילובם של אמצעי בטיחות אש שונים, שיעזרו להם להתמודד עם שריפה במקום  אם וכאשר תגיע. בעזרת יועץ בטיחות אש ניתן לבחון את המקום שבו עובדים ולספק לו את המיגונים לבטיחות אש  כדי שיהפוך לבטוח יותר ונכון יותר לכלל העובדים. 

ליצור סביבה בטוחה יותר בעזרת יועץ בטיחות אש למשל אפשר לבדוק לעומק את המבנה הקיים, את המכשור שבו ובאופן כללי יותר את הפוטנציאל של המקום לשריפות לא רצויות. השימוש בחומרים מסוימים, הנחשבים לדליקים מאד ושילוב של מכונות ואלמנטים כלשהם במקום, כל אלה ועוד יכולים להפוך את מקום העבודה למסוכן מאד. יועץ הבטיחות בוחן זאת ומייעץ כיצד ניתן להפחית משמעותית את הסיכון במקום להתפרצות דליקה ואש ובמידה ואכן זה כבר קורה, מה אפשר לעשות. הוא מייעץ אילו אביזרים ניתן להתקין במקום, אילו שינויים יש לבצע כדי לייצר סביבה בטוחה ומוגנת יותר ועוד ועוד. 

הכשרה רלוונטית בתחום על יועץ הבטיחות להיות בעל השכלה רלוונטית, השכלה בתחום ההנדסה או בהנדסת בטיחות. להכיר את קוד ה- NFPA על בוריו ובמיוחד את קוד ה- NFPA 101 שהוא Life Safety Code  למבנים. בחברת "כימיק הנדסה עובדים מהנדסים שקיבלו את הכשרתם בארה"ב כחוקרי שריפות בהתאם לקוד NFPA921 וכך יש בידם  כל הכלים על מנת לייעץ למפעלים ולחברות בתחומים שונים כיצד להקטין סכנות האש ולהביא את רמת בטיחות האש  הנדרשת למקום בהתאם לסוג פעילותו ולחומרים אותם הוא מאחסן במבנה.

 ישנן אף מסגרות כיום, כגון רשות הכבאות וחברות הביטוח המתנים את מתן אישוריהם בביקורו של יועץ כזה, שרק לאחר שמסר את המלצותיו ובחן לעומק את המקום, יכולים להמשיך בהתנהלותם תחת רישיון עסק כחוק . ביקורו וסיוע בשירותיו של יועץ בטיחות האש יכול לעשות את כל ההבדל בין מקום ראוי לעבוד בו לבין מקום שאיננו בטוח. המלצותיו של יועץ בטיחות האש יכולות לשפר את מידת הבטיחות ולאפשר למקום גם, בין היתר, לעמוד בכל התקנים הנדרשים. 

זקוקים לשירותיו של יועץ בטיחות מוסמך, מיומן ומקצועי? חברת כימיק הנדסה ובטיחות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת כלל שירותי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים צרו קשר בטלפון 03-93003814

דילוג לתוכן